ЗМІ показали умови тримання засуджених у Крюківській виправній колонії №29

Більше 200 засуджених відбувають покарання у Крюківській виправній колонії №29, що у Полтавському районі. Це здебільшого чоловіки, вперше засуджені за злочини, вчинені з необережності. В установі – полегшені умови тримання, на вікнах немає решіток, а засуджені вільно пересуваються територією господарства, на якому працюють. Чи на місці працівники – перевіряють кожні 2 години. Тут обробляють землю, вирощують зернові та інші культури, займаються тваринництвом. Подробиці – у сюжеті.

Засуджених, які відбувають покарання у Крюківській виправній колонії №29, застаємо за роботою в полі. В установі навіть ті, хто ніколи не працював на землі, вчаться її обробляти.

/Віталій, засуджений
Поле обробляємо, сіємо, по 5-7 гектарів, це від трактору залежить/

/Олексій, засуджений
Стараємося, поки нам погода дозволяє. Я сам сільський, то робота не страшна, роботи не боюсь/

Підприємство установи – сільськогосподарського профілю. Засуджені вирощують зернові, технічні, овоче-баштанні та кормові культури, займаються тваринництвом. У колонії – 750 голів ВРХ, 700 голів свиней, 3,5 тисячі курей, крім цього, є нутрії, вівці, коні і навіть бджоли. Працює цех з переробки крупи, борошна, олії, є своя пекарня. На всіх цих об'єктах трудяться чоловіки, які відбувають покарання у колонії.

/Сергій, засуджений
Робота кожного дня одноманітна, швидко час проходить, день за днем пролітає швидко/

Крюківська виправна колонія – мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання для осіб, які скоїли злочини з необережності.

/Сергій Довженко, начальник Крюківської виправної колонії №29
При колонії є сектор осіб, які раніше служили в міліції, органах прокуратури, в суді, з лімітом наповнення – 115 осіб/

Загалом у колонії нині – 215 засуджених. Термін покарання більшості становить 3-10 років.

/Сергій Довженко, начальник Крюківської виправної колонії №29
Всі засуджені, які відбувають міру покарання у нас в установі, працевлаштовані на нашому підприємстві. Десь 1400 грн. середня зарплата, але ті, хто гарно працює, добре заробляють, до 3-х тисяч і більше/

Підприємство установи постачає харчі для засуджених з усієї області, продають продукти і на внутрішньому ринку. У колонії засуджені не лише працюють, за наявності бажання вони можуть навчатися за спеціальністю «Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки», а ще – займатися творчістю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію