Вища освіта – не запорука хорошої роботи

Вища освіта – не запорука хорошої роботи. Найреальніше працевлаштуватися, уміючи щось робити руками. У цьому запевняє міський центр зайнятості. І щоб допомогти завтрашнім випускникам визначитися з вибором професії, влаштував для них екскурсію до одного із освітних закладів Полтави. Олена Ляшенко – далі. 

Мало отримати престижну спеціальність, важливіше – знайти роботу. У центрі зайнятості кажуть: сфера торгівлі та харчування актуальні зажди.

/Владислав Кривоспицький, заст.нач.відділу активної підтримки безробітних Полтавського міського центру зайнятості
Не обов'язково вища освіта, на сьогоднішній день у нашому центрі зайнятості багато вакансій, які не заповнені. Кухарі-кондитери, продавці продовольчих товарів, адже ці професії, вони актуальні/

Щоб орієнтувати учнів полтавських шкіл на вибір перспективної професії, міський центр зайнятості влаштував для них день відкритих дверей у закладі, де їх можна здобуть.
Студенти комерційного технікуму показали молодшим, що самі уміють, і що в майбутньому може стати роботою, яка приносить прибуток. Кухарі-кондитери пригостили концертною програмою та варениками, приготованими власноруч.

В іншій аудиторії школярів познайомили із правилами етикету та секретами правильного сервірування столу. Учні самостійно спробували красиво скласти столову серветку та побачили майстер-клас із пакування подарунку. А також – як одягаються представники торгівельної галузі.

/Мене звуть Вікторія, я представляю форму працівника торгівельної зали. Вона повинна бути охайною, зручною для роботи/

/Вона відзначається зручністю, адже ми повинні завжди з радістю дати консультацію клієнту з приводу будь-якого товару/

/Володимир Степанов, директор Полтавського комерційного технікуму
В робочій обстановці вони мали змогу поспілкуватися із студентами, поспілкуватися із викладачами, не тільки ознайомитися із нашою матеріальною базою, але ми дали змогу побачити нашим гостям їх майбутнє, професійне майбутнє/

У центрі зайнятості говорять: над підвищенням престижу суспільно-значущих професій іще треба працювати. Тоді і людей з роботою буде більше, і місця не пустуватимуть.

Стрічка новин