Гаряча вода студентам аграрної академії тепер доступна завжди

Гаряча вода для студентів аграрної академії 24 години на добу та 7 днів на тиждень – не просто слова, а реальна справа. Відтепер у всіх гуртожитках полтавського вишу стоять бойлери. Такого блага цивілізації очікувала молодь не одного випуску. А проблему погодинного відвідування душової кімнати всього за один місяць вирішив кандидат на посаду Полтавського міського голови Андрій Матковський.

Валерій Зубенко – студент 5 курсу Полтавської державної аграрної академії. Окрім навчання, цікавиться і спортом. Та 4 роки поспіль підлаштовував свої заняття під графік гарячого водопостачання у гуртожитку.

/Валерій Зубенко, студент ПДАА
Я займаюся футболом. Кожного дня ходжу до нас на площадку. Приходжу – хочеться покупатися. Після будь-якого тренування хочеться сходити в душ/

Та зробити це можна було донедавна лише 3 дні на тиждень і по 2 години на добу. Відтепер у гуртожитку є бойлер. За допомогою нього душові кімнати наповнюються паром у будь-який зручний час.

/Валерій Зубенко, студент ПДАА
Як вода була у визначений час – були і великі черги. Приходилося довго чекати. А зараз – хто коли захотів – тоді і пішов, покупався. Навіть зранку, щоб тримати себе в тонусі/

Гаряча вода у вівторок, середу і четвер. За таким графіком донедавна жили і у 5 гуртожитку. У ньому – 80% представниць прекрасної статі.

/Олександра Падусенко, студентка ПДАА
Три дні на тиждень купатися для дівчат – це дуже накладно, і взагалі – це негігієнічно. Встановлення бойлерів для нас в рази покращить умови проживання у гуртожитку/

Гаряча вода, безкоштовні WI-FI-зони. Про такі зручності у 21 столітті неодноразово просив студентський мер аграрної академії. Та на допомогу прийшла лише одна людина.

/Олександр Глазов, голова Студентської ради ПДАА
Я пропонував це всім, але ні міська влада, ні кандидати інші не погодилися, не почали реалізовувати. Ми звернулися також і до Андрія Всеволодовича. І єдиний кандидат, який почав допомагати і допомагає нам і зараз, – це Андрій Всеволодович/

Кандидат на посаду мера Полтави Андрій Матковський за один місяць облаштував 5 гуртожитків бойлерами на 300 літрів. Окрім цього, завдяки йому студенти можуть користуватися Інтернетом на території аграрної академії безкоштовно.

Стрічка новин