У Полтаві стартувала виставка «АгроПром – Полтава»

У Полтаві стартувала виставка «АгроПром – Полтава». Продемонструвати свою продукцію до нашого міста приїхали підприємства з різних регіонів України. Поряд із аграрними та промисловими виробниками себе презентували представники туристичної галузі. Цього дня відбулося й відкриття 9-ої Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!».

Щороку у третю неділю листопада – свято у представників агропромислового комплексу України. Напередодні у Полтаві відкрилася виставка сільськогосподарських та промислових виробників «АгроПром – Полтава». Здобутки в аграрній сфері, говорить голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, дозволяють нашій області триматися у лідерах на всеукраїнському тлі.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Ми сьогодні маємо дуже гарні показники щодо вирощування сільгосппродукції. Це і зернові, і вирощування великої рогатої худоби, це і свиноводство, і показники по молоку. Намолочено, якщо мені не зраджує пам'ять, десь близько 5 млн тонн внесли у загальний кошик держави/

Ця ж виставка, говорять організатори, покликана стати майданчиком для налагодження економічних зв'язків та надійного партнерства. Свою продукцію тут представляють і полтавські пасічники. Родина Материнків єдина в області займається виробництвом маточного молочка. Його, а також інші медові продукти, вони привезли до Полтави.

/Наталія Сенчук, голова Спілки пасічників Полтавської області і Полтавського району
Маточне молочко дуже корисне для людського організму. Є сильним стимулятором, і якщо б ми впроваджували програму харчування дітей медом і маточним молочком, ми б мали здорову націю/

А от в рамках виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині» свою роботу презентують різні райони області з точки зору туризму. Із Зіньківщини Майя Ландик привезла майстер-клас із техніки малювання пластиліном. На турсалоні, говорить, готова навчити кожного, а за роботою розказує про живописні куточки своєї малої батьківщини.

/Майя Ландик, керівник художньої студії «Первоцвіт» у Зіньківському районі
Наш район взагалі дуже живописний, дуже цікавий. Зіньків – давнє місто, і зберігає багато різних традицій. По-перше, у Зіньківському районі є чарівний населений пункт – Опішня – столиця гончарства України. Зіньків – славетне місто. Багато чого можна розказати, показати/

Найцікавіші туристичні об'єкти своєї області тут також презентують сусідні з Полтавщиною регіони: Кіровоградщина, Сумщина, Харківщина. У виставковій залі міського будинку культури ці виставки триватимуть протягом двох днів.

Стрічка новин