В Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху. В його рамках полтавські ДАІшники вирішили провести профілактичний урок для молодших школярів. Учні 3-В класу гімназії №32 сьогодні поспілкувалися з інспекторами щодо знання та дотримання Правил дорожнього руху.

Назар Клименко – третьокласник 32-ї гімназії. Його тато працює інспектором ДАІ Полтави, відтак хлопець не з чуток знає, до чого може призвести ігнорування Правил дорожнього руху.

/Назар Клименко, школяр
Правила світлофору потрібно дотримуватися. Якщо горить людям червоний, то їм йти не можна. Якщо машинам горить червоний – машинам їхати не можна. А якщо горить зелений людям, то такі випадки бувають, коли машини проїжджають і збивають людей. І це призводить до смерті, і багато таких випадків, що і смерть, і важкі травми/

Правила дорожнього руху учням 32-ї гімназії розповідають на уроках з основ здоров'я та на виховних годинах.

/Ірина Кириченко, класний керівник 3-В класу гімназії №32
Вони використовують те, що вони вивчили на уроці. Навіть батькам інколи допомагають та корегують їх поведінку. Були такі випадки, що діти стримували батьків переходити на червоне світло, коли батьки дуже поспішали/

У рамках Тижня з безпеки дорожнього руху інспектри ДАІ Полтавщини вирішили провести для дітей профілактичний урок, аби вкотре нагадати про важливість Правил, які можуть зберегти їх життя. Цього року у Полтаві близько 20 дітей стали жертвами ДТП. Школярі цього класу, запевняють, знають, як уникнути аварії.

/Бліци
- Найважливіші, бо вони допомагають в житті
- Потрібно дивитися на світлофор, на знаки потрібно дивитися, де можна переходити
- Червоний – стій, чекай поки машини зупиняться. Жовтий – приготуйся. Зелений – йди/

З початку року на території Полтавської області сталося майже 720 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими. В них 920 осіб травмовано та 161 людина загинула.

Стрічка новин