Правоохоронці виявили у Полтаві підпільну газову заправку

Правоохоронці виявили у Полтаві підпільну газову заправку. Кілька років вона надавала послуги місцевим автолюбителям без відповідних на те дозволів та документів. Більше про неї – у наступному сюжеті.

Із заявою про функціонування незаконного автомобільного газозаправного пункту до правоохоронців звернулись представники Української асоціації скрапленого газу. Як виявилося, багато років цей об'єкт діяв без відповідної проектно-виконавчої та дозвільної документації. Зокрема у його власників був відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

/Руслан Бірюков, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області
У ході проведення подальших заходів були встановлені особи, які причетні до організації діяльності незаконної АЗС, розпочато досудове слідство, у ході якого проведені санкціоновані обшуки за місцем роботи і проживання фігурантів, в результаті якого вилучено обладнання, вилучені продукти, які були придбані незаконно, оминаючи аукціони за готівковий розрахунок/

Крім цього, правоохоронці вилучили документи, які засвідчують протиправну діяльність власників цієї автозаправної станції. Відомості про незаконний пункт внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 241 Кримінального кодексу України.

Стрічка новин