Мешканців мікрорайону Половки можуть позбавити амбулаторії сімейної медицини

Організація, у якої медзаклад орендує приміщення, у стані санації, який передбачає можливий продаж будівлі. Більшість її пацієнтів – такі, які самостійно не можуть дістатися до міських лікарень. І якщо амбулаторію відселять, мешканці сусідніх будинків будуть позбавлені можливості отримувати медичну допомогу у своєму мікрорайоні.

Ганні Мокренко 84 роки. Вона часто погано себе почуває. Похилий вік не дозволяє їй самостійно дістатися до лікарні, говорить, дійти до зупинки і проїхатись у тролейбусі їй важко, а на таксі пенсії не вистачає. Її рятує амбулаторія сімейної медецини, яка знаходиться будинку старенької.

По місту таких амбулаторій 13. Вони створені для того, аби мешканці мікрорайону мали медичний заклад біля свого дому. Цю, на Кучеренка, 11 відкрили 2 роки тому. Тут працює 2 лікаря, пацієнти отримують фізіотерапевтичні процедури, маніпуляції.

Абулаторія розташована у житловому будинку, приміщення орендує у ГЖЕДу "Будівельник". Останнє кілька років – у стані санації, тому оренду з лікарнею не продовжили.

Вихід нині є, якщо міська і обласна влада, а у підпорядкуванні останньої і знаходиться ГЖЕД "Будівельник", домовляться. Міська рада згодна взяти на баланс весь житловий будинок, у якому розташовується амбулаторія. Незабаром обіцяють ініціювати прийняття відповідного рішення.

Стрічка новин