Школярі закопали у землю 400 кілограмів жолудя

Школярі закопали у землю 400 кілограмів жолудя. Учні Терешківської школи разом з лісівниками Чалівського лісництва розпочали висівання жолудя у місцевому розсаднику. Вже навесні тут має вирости дуб червоний. На посадці культури побували і наші журналісти.

Під наглядом лісівників десятикласники Терешківської школи розпочинають саджати жолуді. Дмитро не вперше долучається до цього заняття. З впевненістю розповідає про технологію посадки.

/Дмитро Хмелевський, саджає дуби
Перше, що нам для цього потрібне, це вирити ріллю, потім засипати жолуді, втрамбувати цю ділянку, і потім на весну жолуді проростуть/

Ці діти – вихованці Терешківського шкільного лісництва. Оскільки школа знаходиться поряд з лісництвом, учнів часто залучають до співпраці.

/Сергій Усенко, помічник лісничого Чалівського лісництва
На даний момент діти зі шкільного лісництва, так як у нас є шкільне лісництво, проводять посіви дуба червоного, жолудя/

Саджають на лісорозсаднику Чалівського лісництва «Полтавського лісгоспу». Погодні умови сприяють, оскільки останніми днями пройшли дощі. Для посадки заготовили 400 кілограмів жолудів дуба червоного і 600 – дуба звичайного.

/Сергій Усенко, помічник лісничого Чалівського лісництва
Для нашого лісництва того посадкового матеріалу, що ми зібрали, нам вистачає. Навіть коли більше буває, ми передаємо на інші лісництва/

Вихованці шкільного лісництва долучаються не лише до висаджування жолудів, а й до садіння лісу, догляду за культурами та заготівлі насіння і його висівання.

/Анна Прилукова, саджає дуби
Садимо дерева як у лісі, так і на території школи. Доглядаємо за ними, любомо пізнавати цікавинки рослинності. Тому ми дуже любимо наше шкільне лісництво/

Така практика, говорять лісівники, для дітей буде корисна під час написання наукових робіт з ботаніки та лісової справи.

Стрічка новин