Педагоги з різних міст України зібралися, аби обговорити проблеми сучасної освіти

Педагоги з різних міст України зібралися, аби обговорити проблеми сучасної освіти. На базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшли Всеукраїнські педагогічні читання. Увагу приділили питанню самоосвіти сучасного вчителя.

Вперше у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Остроградського пройшли Всеукраїнські педагогічні читання, на яких обговорили питання самоосвіти вчителя. Читання передбачають обмін досвідом та колективне обговорення науково-методичних проблем.

/Олена Будіна, завідуюча кафедрою методики змісту освіти ПОІППО ім.М.Остроградського
Поскільки тенденції в освіті зараз зміщаються з освіти в 20 столітті на самоосвіту в 21 столітті, власне й тема нашого заходу присвячена і самоосвітній компетентності/

Нині проблема взаємовідносин між освітою та самоосвітою дуже складна, розповідають фахівці ПОІППО.

/Сергій Клепко, проректор ПОІППО ім.М.Остроградського
Для того, щоб бути сьогодні успішним, необхідні нові знання, нові компетентності. Які з них будуть здобуватися в навчальних закладах, чи на якихось курсах – це одне питання, а найголовніше, які здобуде компетентності в процесі самоосвіти, самонавчання/

Ці проблеми можна вирішити, розглянувши різне коло наукових концепцій і виробивши відповідні рекомендації для вчителів. До обговорення питань самоосвіти долучилися представники методичних служб Полтавщини, науковці місцевих вишів, педагоги з Черкас, Кіровограду, Києва та освітяни Національної академії педагогічних наук. Загалом зареєструвалося до 80 учасників.

Стрічка новин