У Полтаві зробили презентацію деяких вузів та книжкову ярмарку

Для абітурієнтів та людей, які читають, у Полтаві зробили презентацію деяких вузів та книжкову ярмарку. Приурочили заходи до Дня працівника культури. Відвідали їх Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

Такі виставки у Полтаві проводяться щорічно, нинішню розмістили на першому поверсі обласної бібліотеки імені Івана Котляревського.

/Тетяна Зеленська, директор обласної бібліотеки ім.І.Котляревського
Освіта і бібліотека – це одне ціле, тому що жоден університет, жоден вуз нижчого рівня не може існувати без бібліотеки. А поскільки в вузах бібліотеки вищого профілю, тобто за напрямком навчання, то наша бібліотека універсальна/

16 вузів вищого рівня акредитації та 12 видавництв презентували себе абітурієнтам та читачам. В Україні діє програма по закупівлі книжок до публічних бібліотек за державний кошт – про це говрили на відкритті виставки. І мало полтавців подає свої видання на конкурс через жорсткі умови – автор повинен передати видавництву свої права. Такі виставки популяризують і видавництва, і авторів, і книги. Подібний захід, тільки ширшого розмаху, провели у Львові. Знаючі люди кажуть: для нефахівця зараз важко знайти потрібну літературу.

/Сергій Семізаров, директор виставкового центру «ТІС»
Маса відгуків, побажання робити такі виставки навіть частіше. Тому що Полтава – це не тільки духовна столиця, це географічний центр, і ось те, що відбувається на Львівщині, у Львові, ми могли би не перехватити, піднести той прапор книговидавництва ще вище/

Стрічка новин