Cтарість може бути активною, було б здоров'я

Cтарість може бути активною, було б здоров'я. Полтавець Микола Тряпіцин – приклад цьому. У 81 рік він не цурається фізичних навантажень, стежить за благоустроєм місцевості, у якій проживає, підгодовує бездоглядних собак і легко цитує класиків літератури. Про цікаву особистість – у нашому наступному сюжеті. 

Микола Тряпіцин – людина військова, в армії – з 15 років, служив у Німеччині, займався фізичною підготовкою молоді в Полтавському інституті зв'язку. За роки роботи підготував більше 10 майстрів спорту з офіцерського багатоборства. Незважаючи на вік, а Миколі Георгієвичу за 80-т, він у відмінній фізичній формі.

/Микола Тряпіцин
Уже не так швидко відновлюється організм, але ще дихаємо!/

Енергії Миколи Тряпіцина вистачає на багато справ. Щодня встає раненько, і прибирає майданчик, де встановлені євроконтейнери. Двірника, розповідає, у них немає, а працівники КАТП-1628 сміття, яке розкидане поблизу, не чіпають. Робить усе на громадських засадах, хоча дружина й не підтримує, говорить, не гоже підполковнику брудну роботу виконувати. А ще пенсіонер підгодовує дворових псів, любов до собак пояснює, цитуючи Француазу Саган.

/Микола Тряпіцин
Вона наприкінці життя розвела купу собак, коли її запитали: «Для чого вам стільки собак?», то вона відповіла: «Погляньте в очі собаки, у них є все, чого не має жодний палкий коханець!»/

Фізичній підготовці і активній життєвій позиції Миколи Тряпіцина можна лише позаздрити. У свій вік він повний сил і енергії, радить брати з нього приклад і молоді.

Стрічка новин