Упродовж тижня виборцям допомагають визначитися з наступним мером

Упродовж тижня виборцям допомагають визначитися з наступним мером. На такий крок наважився громадський діяч Сергій Чередніченко. Говорить, що в цей час акція «Врятуй Полтаву від Мамая» отримала часткову підтримку місцевих, однак зазнала критики від мережі громадських спостерігачів «ОПОРА». Які недоліки існували і як їх виправляли – знають наші кореспонденти.

Рівно тиждень полтавці на вулицях нашого міста отримують чорно-жовті листівки з написом «Де?». Ними громадський діяч Сергій Чередніченко намагається донести виборцям, що за 5 років каденції Олександр Мамай так нічого і не зробив. Однак, до такого матеріалу у мережі громадських спостерігачів «ОПОРА» виникли претензії.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
У нас на одній з наших інформаційних листівок просто технічно не змогли в типографії надрукувати, хто відповідальний за видачу цієї листівки. У новому номері ми вже цю проблему виправили. Це була суто технічна помилка/

Прибравши її, з'явилася нова проблема. Роздавачі листівок і Сергій Чередніченко почали отримувати погрози. Та, говорить громадський діяч, зупиняти роз'яснювальну роботу не збирається.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Я глибоко переконаний, що за 5 років правління Олександра Мамая Полтава перетворилася в село міського типу. Ми хочемо донести людям все те, що обіцяв Мамай, все те, що він не виконав, і чим запам'ятався наш міський голова за ці 5 років/

Акцію «Врятуй Полтаву від Мамая» підтримують і самі полтавці.

/Бліци

Якби він навіть патріотом був – хоч щось би робив. А він робить тільки для кармана свого. Для народу він нічого не зробив.

Дороги перед виборами, цукор перед виборами. А так... Я живу на Леваді – у мене один тролейбус. А пільгових автобусів взагалі немає.

Я його досягнень не бачу, і не бачила в Полтаві. Я вам так скажу/

Зі слів Сергія Чередніченка, він як громадський діяч вже вдосталь розказав полтавцям про діяльність чинного мера. Єдине, що залишилося людям, – зробити правильний вибір 15 листопада.

Стрічка новин