Андрій Матковський зустрівся з бібліотекарями міста

Про майбутнє культурної сфери в умовах процесу децентралізації сьогодні говорили в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Тут відбувся тематичний «круглий стіл». Для обміну досвідом запросили міського голову Полтави 2006-2010 років Андрія Матковського. Які проблемні питання турбують бібліотекарів – дивіться далі.

Наразі в країні триває процес реформування. Сфера культури не виключення. Тут теж готуються до майбутніх змін.

/Ольга Хоменко, заступник директора Полт.обл.бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара
Можливе скорочення закладів культури, фінансування, сама структура/

Для обговорення подібних питань у бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара пройшло засідання «круглого столу» на тему: «Децентралізація роботи бібліотечних установ в процесі реформування». Поспілкуватися на цю тему запросили політика та громадського діяча Андрія Матковського. Разом з ним бібліотекарі обговорили питання співпраці як з нинішньою, так і з попередньою владою.

/Андрій Матковський, Полтавський міський голова 2006-2010 рр.
Працівники бібліотек – такі ж люди, як і всі ми, і їх турбують проблеми і питання, що й інших полтавців. Що сьогодні забруднене місто, що сьогодні не можна доїхати з околиць на роботу, що люди, коли йдуть, ламають ноги, бо немає тротуарів, що сьогодні порушуються ПДР, і з дітьми небезпечно йти до школи/

Андрія Матковського, розповідає адміністрація бібліотеки, запросили не випадково, оскільки тодішній міський голова багато зробив для підтримки культурної сфери у Полтаві.

/Андрій Матковський, Полтавський міський голова 2006-2010 рр.
При мені, коли в інших містах України закривалися бібліотеки, то, коли я був міським головою, відкрилася одна додаткова бібліотека – міська, яка отримала нове приміщення. Тому обов'язково будемо продовжувати цю роботу. Гарно будемо фінансувати заклади культури, бо вони не можуть самі заробити собі копійку. Ми маємо все зробити, щоб більше духовності було у людей/

Стрічка новин