На всіх автостанціях Полтавщини можна купити квиток, не виходячи з дому

На всіх автостанціях Полтавщини можна купити квиток, не виходячи з дому. Працює система через Інтернет. Достатньо лише знайти необхідний рейс і зробити платіж за допомогою банківської карти. Полтавці вже випробували це нововведення. З першим пасажиром, який придбав онлайн-квиток, спілкувалася наша знімальна група.

Денис Огар – студент одного з полтавських університетів. Сам хлопець з Семенівського району, відтак до батьків їздить автобусом. От і в суботу зранку – вже на автовокзалі. Розповідає: квиток придбав не в касі, а через Інтернет.

/Денис Огар, перший пасажир
Дізнався про цей сервіс тут, на автовокзалі. Випадково проходив. Дивлюся: оголошеня. Avtovokzal.pl.ua. Можна зайти подивитися розклад автобусів і придбати квиточок/

Денис став першим, хто купив квиток через новий сервіс. Відтак керівництво підприємства «Полтаваавтотранс» вирішило відзначити першовідкривача і особисто поспілкуватися з хлопцем.

У своїй роботі, розповідає начальник автовокзалу Сергій Бутко, вони намагаються йти назустріч пасажиру.

/Сергій Бутко, начальник АС Полтава-1
Спочатку ми зробили службу довідок по телефону і замовлення та бронювання квитків. А потім побачили, що людям цікаво сайт, через який можна зробити замовлення квитків. Довго займалися розробкою сайту, були технічні проблеми, але ми зробили цей сайт/

Аби замовити квиток, достатньо в Інтернеті знайти необхідний сайт – Avtovokzal.pl.ua. Далі шукаєте, з якої автостанції необхідно їхати, і кінцевий пункт призначення. Можливі рейси, час відправлення та прибуття, кількість вільних місць та ціна – все відображається на екрані. Залишається лише оплатити вартість квитка.

/Сергій Бутко, начальник АС Полтава-1
Зараз за допомогою платіжної картки ви можете, сидячи вдома, зробити замовлення квитка, проплатити його, і вже з роздрукованим ваучером здійснити посадку в автобусі. Мінімум часу, зручно. Я думаю, що цим ми зможемо назустріч пасажирам піти/

За допомогою принтеру роздруковуєте ось такий ваучер. Він і слугуватиме квитком. Цей онлайн-сервіс поширюється на всі автостанції Полтавщини. Тобто квитки продаються на всі без виключення рейси.

Стрічка новин