Небайдужі Полтави відправили гуманітарну допомогу у Сватово

Небайдужі Полтави відправили гуманітарну допомогу у Сватово на Луганщину. Нагадаємо: там два тижні тому загорілися ракетно-артилерійські склади однієї із військових частин. Загинули військові та мирні люди, багато залишилося без даху над головою. Олена Ляшенко – далі.

Це аматорське відео вибуху, що стався на одному із військових складів у Сватовому. Він знаходився в межах міста, тож постраждали цивільні. Сотні людей залишилися без даху над головою. У Полтаві чим багаті – зібрали буквально за пару днів: продукти, консервація, посуд, ковдри, одяг.

/Ольга Стенько, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих
Найбільше тут одягу теплого, є там і взуття, і дитяче, в тому числі і для найменших діток. Трошечки є постільного.../

Про намір допомогти Батальйон Небайдужих оголосив через соціальні мережі. Усі пакунки відправили через Нову пошту. Бусик, який щотижня возить передачу на фронт, не вмістив усього зібраного. Дещо з речей узяли з резерів команди. Не тільки військовими волонтери почали займатися, відколи зі Сходу до нас поїхали переселенці.

/Олена Лаптєва, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих
Почали звертатися цивільні люди, які почали виїжджати із зони АТО, прифронтової зони. Тобто, дайте речей, дайте їжі, якусь підтримку. Ми зрозуміли, що ми не можемо займатися тільки військовими/

Небайдужі кажуть: збір речей – уже не тільки для воїнів, триває постійно. Бо не стихають прохання про допомогу.

/Катерина Мокляк, волонтер Полтавського Батальйону Небайдужих
Теплі речі, потрібна завжди продукція, овочі, фрукти – сушені, не сушені, будь-які, які є змога приносити. Вермішель, продукти тривалого зберігання, все, що люди зможуть принести/

Віднедавна Батальйон Небайдужих розширив поле діяльності – тепер він займається демобілізованими. На ліки для них пішли гроші із останнього ярмарку, влаштованого небайдужою командою.

Стрічка новин