З 7 листопада українська міліція офіційно припинила своє існування

З 7 листопада українська міліція офіційно припинила своє існування. Тепер на вулицях міст можна побачити представників вже нової структури – Національної поліції. Як довго колишні міліціонери зможуть користуватися своєю старою атрибутикою та форменим обмундируванням – дивіться далі.

Починаючи із суботи, міліція припинила свої повноваження. Їй на зміну прийшла Національна поліція.

/Руслан Бірюков, т.в.о. заступника начальника ГУ Національної поліції України в Полтавськiй областi
Це вже не міліціонери, а поліцейські. Вони користуються в своїй роботі Законом України про Національну поліцію. Норми цього закону поширюються на них. Призначений керівник – тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області/

До моменту забезпечення поліцейських належним одностроєм, а органів та підрозділів Національної поліції – відповідною атрибутикою, працівники поліції будуть користуватись форменим обмундируванням міліції. Проте, запевняють, це жодним чином не свідчить про відсутність у них повноважень працівників Національної поліції.

/Микола Зінник, т.в.о. начальника чергової частини начальника ГУ Національної поліції України в Полтавськiй областi
Можу запевнити всіх громадян, що поліція Полтавської області забезпечує охорону громадського порядку, реагування на всі повідомлення громадян про події надзвичайні, кримінальні. Всі наряди, які працюють в системі єдиної дислокації, реагують, виконують всі свої функціональні обов'язки/

Правоохоронці вже нової структури – Національної поліції України – мають змогу використовувати посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року. Відповідна норма закріплена у Законі України «Про Національну поліцію».

Стрічка новин