Ніде присісти – нам поскаржилися на зникнення лави

Ніде присісти – нам поскаржилися на зникнення лави. Навпроти військкомату, де чекають транспорту по місту та на околиці,  обладнаної зупинки уже давно ніхто не бачив, зате була зручна лава. Куди вона зникла і хто її має повернути – людям не пояснили. У справу втрутилися наші журналісти.

Подія начеб-то у масштабах міста невелика, а людям незручно. На зупинці проти військкомату зникла лава. Тут чекають транспорту, що їздить по місту та на околиці.

/Владислав Богомол, полтавець
В основному пенсіонери їдуть, похилого віку/

Пару тижнів тому зручна і звична лава зникла, зате з’явилася перспектива появи нової зупинки у вигляді мішків із будівельним мотлохом, обтягнутих стрічкою. Олександр Анатолійович звернувся до журналістів, бо, каже, заплутався у пошуках відповідальних за лаву, якою звик користуватися щодня.

/Олександр Голін, полтавець
Тиждень тому я намагався відшукати кінці, дзвонив у міськвиконком, мене відправили у відділ транспорту, вони кажуть: ми не знаємо, після цього відправили у міське житлове управління, це управління відправило до виробничого відділу, він – у якусь проектну групу. В результаті ніяких кінців не знайшлося/

Ми дізналися, що лаву забрала міська шляхово-експлуатаційна дільниця, її начальник у телефонній розмові іще у понеділок пообіцяв – скоро повернуть.

/Олег Вовк, начальник КП МШЕД (телефоном)
- В найближчий час.
- А терміни скажете?
- 1-2 дні/

Пройшов не день-два, а чотири – ми провідали місце чекання автобусів. На місці обіцяної лави розмістився продавець із якимось крамом, а де посидіти – як не було, так і немає. І сама зупинка потроху перетворюється на стоянку для автомобілів.

Стрічка новин