Полтавців закликають врятувати місто від чинного мера Олександра Мамая

Із початку тижня полтавців закликають врятувати місто від чинного мера Олександра Мамая. Відповідні біг-борди та розтяжки з понеділка можна побачити на різних вулицях. Що хотіли сказати цією акцією організатори – дивіться далі.

Цього тижня полтавські вулиці зарясніли жовто-чорними біг-бордами та інформаційними боксами. На них – відкриті запитання: «Де?». Таким чином у місті проходить акція «Врятуй Полтаву від Мамая».

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Рік тому ми розпочали збір підписів за відставку Мамая, і назбирали 72 тисячі підписів про недовіру міському голові Мамаю. Півроку тому ми проводили акцію протягом трьох місяців, роз'яснювали полтавцям, що брати цукор і голосувати за міського голову – це підкуп виборців. Зараз ми розпочали акцію «Врятуй Полтаву від Мамая» тільки з єдиною метою – ми хочемо донести полтавцям, що зробив міський голова за 5 років, і скільки разів він нас обдурював, обманював/

Із біг-бордів линуть питання про проблеми у житлово-комунальному господарстві, транспортній галузі, пільги для пенсіонерів тощо.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Ми виключно ставимо ті питання, які були обіцяні в передвиборній кампанії 2010 року. На жаль, передвиборної програми 2015 року ми від Олександра Мамая не змогли взяти. Ми бачили місто при Мамаю, бачили місто при Матковському, і от ми хочемо донести полтавцям, щоб вони вибрали з двох кандидатів гідного кандидата, який буде займатися розвитком/

Ця акція, говорить Сергій Чередніченко, має допомогти полтавцям визначитися зі своїм вибором, адже до другого туру місцевих виборів залишилося не так вже й багато часу.

Стрічка новин