Камери – у міську раду!

Камери – у міську раду! Полтавські патріоти ініціюють проект «Прозора влада», і закликають усіх активних жителів підтримати їх. Аргументують свою пропозицію тим, що виборці повинні бачити наживо, як працюють депутати, і що відбувається під час міських сесій. У скільки обійдеться така «прозорість», і де ініціатори проекту пропонують взяти гроші на нього вже зараз – дивіться далі.

Полтавці визначилися з тим, яке питання розглянуть на першій сесії новообраної міської ради. Принаймні, його пропонують патріотичні жителі міста.

/Олександр Русін, екс-кандидат на посаду Полтавського міського голови
Про встановлення веб-камер. Перше, в депутатській сесійній залі. Для того, щоб винести якесь рішення на сесію, його спочатку треба обговорити на депутатській комісії. Ми також пропонуєм в депутатській кімнаті встановити веб-камери для того, щоб звідти йшла пряма трансляція. І люди бачили і знали поіменно своїх героїв. І хто сказав, що сьогодні у вашому дворі, наприклад, з'явиться автозаправна станція/

Це дозволить контролювати обранців. І в разі чого – відкликати їх потім. Нині Полтавська міська організація Партії «Патріот» збирає підписи полтавців на користь ініціативи. Уже порахували вартість необхідного обладнання.

/Олександр Русін, екс-кандидат на посаду Полтавського міського голови
Ми так приблизно припускали – це 9 камер необхідно на сесійний зал, і 3-5 – на депутатську кімнату. Це треба з лінійкою вимірювати детальніше розміри, а ми на сьогодні такого доступу не маємо. Орієнтовно – до 70 тисяч гривень/

Кошти на це готові надати в обласній організації «Патріот».
Друга пропозиція – встановити у сесійній залі ноутбуки для поіменного голосування. 42 новообрані депутати міської ради, плюс – два нинішні кандидати на мерське крісло найближчим часом отримають замовні листи. У них – прохання підтримати проект.
Також партійці подякували усім полтавцям, які прийшли на нинішні вибори, не залежно від того, за кого вони головували. І запропонували усім долучатись до іншої справи. Орієнтовно 15-19 грудня «патріоти» планують поїздку до зони АТО. Тож є змога допомогти полтавцям, які там нині служать, – теплими речами або продуктами. Уточнити це можна в приміщенні організації по вулиці Пушкіна, 40.

Стрічка новин