В області вирішили серйозно взятися за виховання молоді

Представники Громадської ради при обласній державній адміністрації вирішили серйозно взятися за виховання молоді, в першу чергу – патріотичне. Вони готові співпрацювати з освітніми закладами та  громадськими організаціями Полтавщини, щоб знизити рівень дитячої злочинності, яка зросла більш ніж на 63%. Подробиці – у сюжеті.

Система позашкільного виховання – на межі знищення, а спортивні секції доступні не для всіх, тож більшість вільного часу діти проводять в інтернеті та в сумнівних компаніях – все це позначається на рівні злочинності.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
У нас сьогодні зростання по області дитячої злочинності – на рівні 63%. Це серйозний сигнал для всіх, як для влади, так і для громадянського суспільства/

Валерій Головко доручив розробити комплексну обласну програму щодо спортивного дозвілля молоді, зробити це мають до кінця року. Кількість безкоштовних спортивних секцій на Полтавщині також планують збільшити. Громадські організації теж готові долучитися до виховання молоді, в першу чергу – патріотичного.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА
Ми повинні показати людям, що Громадська рада займається не пустослів'ям, ми проводимо конкретну роботу, яка ой як потребує вдосконалення. На сьогоднішній день, на нашу думку, найкраще питання поставлене у козацтві/

Здоров'я дітей, як зазначалося, погіршується, в той же час рівень дитячої злочинності зростає. З цим потрібно щось робити негайно, переконані преставники Громадської ради. Вперше у стінах обласної державної адміністрації питання виховання молоді обговорювали на такому рівні, зібравши представників практично усіх структур, які працюють з підростаючим поколінням.

Стрічка новин