У Кременчуці чоловік налагодив виготовлення та збут різних наркотиків

Від чотирьох до восьми років за гратами може провести чоловік, який у Кременчуці займався наркобізнесом. У своєму помешканні він не лише зберігав заборонені речовини, а й займався їхнім виготовленням та збутом. Продовження – далі у сюжеті.

До міліції неодноразово надходили сигнали від мешканців про протиправну діяльність 29-річного чоловіка. Як виявилося, у власній квартирі він виготовляв, а потім збував наркотичні речовини. У помешканні раніше судимого чоловіка правоохоронці виявили пристосування для приготування заборонених речовин, електронні ваги для їхньої розфасовки та, власне, самі наркотики.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
У ході проведення обшуків за його місцем проживання вказаного громадянина і місця злочину було вилучено екстракт опію ацетильованого, який у народі називають «ширка», а також достатньо великою була кількість коноплі, яка реалізовувалася громадянам Кременчука/

Власник цього наркобізнесу і сам вживав заборонені речовини. Стаж, говорить, у цьому в нього великий.

/Затриманий
Скільки? З 80-х років, з 82-го/

Наразі господаря помешкання, де виявили наркотики, затримали. За свою протиправну діяльність йому, згідно з чинним законодавством, загрожує від 4 до 8 років позбавлення волі.

Стрічка новин