Здорове життя – для кожного полтавця

Здорове життя – для кожного полтавця. Кандидат на посаду міського голови Андрій Матковський зустрівся з лікарями обласної лікарні, та розповів про основні напрямки своєї передвиборної програми. Більше про них – у наступному сюжеті.

Полтава має бути здоровим містом, вважає кандидат на посаду міського голови Андрій Матковський. Напередодні другого туру місцевих виборів політик зустрівся із представниками обласної лікарні імені Миколи Скліфосовського. Андрій Матковський говорить: не варто ділити лікарняні заклади на міські та обласні. Попри те, що обласна медична галузь фінансується за рахунок державного бюджету, місто не може залишатися осторонь неї, та зі свого боку має надавати матеріальну підтримку.

/Андрій Матковський, кандидат на посаду Полтавського міського голови
Ми будемо знаходити можливість за рахунок міського бюджету трошки покращувати фінансування нашої медицини. В першу чергу, мабуть, обласну станцію швидкої допомоги, яка обслуговує сьогодні місто. Це і на паливо, і на ліки, щоб все ж таки нарешті забезпечити безкоштовне надання медичної допомоги полтавцям/

Програма «Здорове місто», говорить Андрій Матковський, охоплює кілька напрямків галузі охорони здоров'я, яким, на його думку, варто приділяти більше уваги. Зокрема – боротьба з амброзією. Щороку тисячі полтавців задихаються від пилку цієї рослини-алергену. Кандидат на посаду міського голови обіцяє відновити боротьбу з цим отруйним бур’яном шляхом залучення до цієї роботи двірників, комунальників, студентів і небайдужих полтавців. Окремий пункт програми «Здорове місто» – адресна допомога людям похилого віку. Плюс – відкриття при лікарняних закладах державних аптек.

/Андрій Матковський, кандидат на посаду Полтавського міського голови
Те, що просять полтавці сьогодні, наші полтавці хочуть бачити в наших лікарнях, крім приватних аптек, хочуть бачити і державні аптеки. І все ж таки, згідно з нашою програмою, ми обов'язково зробимо те, щоб в лікарнях знаходилися державні аптеки, де держава буде контролювати ціну і якість ліків/

Аби полтавцям не доводилося ходити по лікарнях та аптеках, варто попереджувати хворобу. Таким превентивним заходом Андрій Матковський називає залученням мешканців міста, зокрема, молоді, до занять спортом. Цьому має сприяти збільшення фінансування спортивних шкіл, відкриття нових секцій, облаштування у дворах спортивних майданчиків, а також відновлення роботи міських ковзанок.

Стрічка новин