Партія простих людей задоволена своїм результатом на місцевих виборах

До Полтавської міськради пройшло п'ять депутатів від «Партії простих людей Сергія Капліна». Це, певен очільник її міської організації Олександр Шамота, можна вважати спільною великою перемогою цієї політичної сили та звичайних полтавців. Проте спочивати на лаврах новообраним депутатам поки що ніколи. На черзі – вирішення проблем міста. З чого розпочинатимуть свою роботу представники «Партії простих людей» – дивіться у наступному сюжеті.

На виборах 25 жовтня за міську організацію «Партії простих людей Сергія Капліна» свої голоси віддали 9 тисяч 239 полтавців. Кожен із них, говорить Олександр Шамота, зробив свій внесок у спільну перемогу.

/Олександр Шамота, голова ПМО ПП «Партія простих людей Сергія Капліна»
Я вдячний кожному полтавцю, який віддав голос за «Партію простих людей». Це - наша спільна перемога - перемога простих людей. Дуже складно завоювати довіру, але ще складніше її відстояти/

Цю довіру «Партія простих людей» у міській раді обіцяє зберегти і примножити. Окрім Олександра Шамоти, до міської ради пройшли ще чотири представники цієї політичної сили. Роботи всім новообраним депутатам вистачить. Розбиратися, перш за все, говорять, розпочнуть з питаннями у житлово-комунальному господарстві. Продовжать представники «Партії простих людей», переконує Олександр Шамота, і боротьбу за права всіх українців на Тарифному Майдані.

/Олександр Шамота, голова ПМО ПП «Партія простих людей Сергія Капліна»
Ми боролися і будемо боротися за ваші права. Ми розпочали Тарифний майдан проти тарифів Яценюка, і ми його продовжуємо. Ми закінчимо боротися лише тоді, коли знизимо тарифи і приберемо Яценюка з крісла Прем'єр-міністра/

Нагадаємо, 15 жовтня стартувала Тарифна хода на чолі з Сергієм Капліним. За тиждень активісти подолали більше трьох з половиною сотень кілометрів та розбили біля Кабміну наметове містечко. Цей Тарифний майдан, кажуть, вони полишать тільки в разі зниження ціни на газ та тарифів на комунальні послуги, а також оголошення дострокових парламентських виборів та відставки Уряду.

Стрічка новин