У Полтаві розпочався черговий етап відбору майбутніх поліцейських

У Полтаві розпочався черговий етап відбору майбутніх поліцейських. Кандидати, які успішно подолали тестування та екзамени з фізичної підготовки, розпочали проходження військово-лікарської комісії. Про те, як відбуваються медичні огляди для кандидатів у нову патрульну поліцію, дивіться наш наступний матеріал.

У цьому коридорі вишикувалися претенденти на посаду поліцейських. Бути патрульними у Полтаві хочуть і чоловіки, і жінки. Як і інші кількасот кандидатів, Андрій Шевченко вже подолав кілька етапів на шляху до своєї мети.

/Андрій Шевченко, кандидат на вступ до нової патрульної поліції
Це було тестування і також фізична підготовка. Тестування можна було здавати – прийнятні були питання, а саме до фізичної, як казали наші колеги, завдання були, як у космонавтів. Взагалі впоралися, результат тому – військово-лікарська комісія/

Два тижні тому військово-лікарська комісія стартувала для кандидатів у патрульну поліцію Кременчука. Нині на огляди до медиків приходять полтавці.

/Олександр Глушко, начальник сектору медичного забезпечення УМВС України в Полтавській області
Нами створені всі необхідні ресурси для медичного огляду, закуплені реактиви, плівки, рентген-плівки, всі інструменти одноразові, стерильні/

У кабінеті окуліста Юлія Гаркавенко перевіряє зір. Дівчина має серйозний намір стати поліцейським. Труднощі у майбутній роботі її не лякають, адже вона ставить перед собою велику мету.

/Юлія Гаркавенко, кандидат на вступ до нової патрульної поліції
Я вирішила піти до нової поліції працювати, тому що країні потрібні зміни, зокрема, нашому місту Полтаві. Я розумію, що якщо починати з малого, кожен зробить свій внесок, і при цьому можна досягти тих змін, які вже починаються в інших містах України/

Огляди в медиків майбутні поліцейські проходитимуть упродовж наступних кількох тижнів. Далі на них очікуватимуть психодіагностичний тест та, насамкінець, індивідуальна співбесіда.

Стрічка новин