Дорога «Київ-Харків» на в'їзді до Полтави потребує ремонту

Не лише міські дороги зношуються, а й автошляхи державного значення. При в'їзді до Полтави дорога «Київ-Харків» – вся у ямах. Водії скаржаться, що у темряві тут небезпечно їздити. Наші кореспонденти з'ясовували, хто відповідальний за ремонт даного відрізку і як давно проводилась його реконструкція.  

Олена Рунге – водій зі стажем. Дорогою «Київ-Харків» користується майже щодня: мешкає в Терешках і часто буває у Полтаві. Цього разу Олена Володимирівна прихопила рулетку, щоб виміряти глибину ям при в'їзді в місто (саме через них днями пошкодила машину).

/Олена Рунге
Трапилася зі мною така пригода, що я просто прозівала на дорозі велику яму. Я їх знаю напам'ять, ці ями, але через те, що було темно, я не побачила її. Я злякалася, думала, що колесо пробила, але мені пощастило, просто спав ковпак і погнула обід/

Водії про вітчизняні дороги говорять з гумором і трішки з сумом, бо щороку витрачають кругленькі суми на ремонт автомобілів.

/Євген
Біля Кременчука такі ями, що машини не видно. Колеса постійно замінюємо, рихтуємо, резину купуємо/

/Олександр
Після кожної тисячі км. пробігу по наших дорогах потрібно, як мінімум, 2-3 тисячі викидати на ремонт/

Але погані дороги, вважають досвідчені водії, – не єдина причина аварійності. Є проблеми ще більш глобальні.

/Олександр
Те, що наші люди не вміють їздити, а права купують!/

З'ясувати, хто відповідальний за ремонт дороги «Київ-Харків» на в'їзді до Полтави, як виявилося, непросто. У відповіді на запит фахівці обласного управління інфраструктири і туризму повідомили: до межі Полтави об'єкт – на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області, і фінансуються з державного бюджету. Профільна служба підтвердила: дорога дійсно на їхньому балансі, за виключенням ділянки в межах Полтави. Вона – в підпорядкуванні Полтавської міської ради, і є комунальною власністю. Капітального ремонту на під'їздах до межі міста за останні 12 років не було, причина – нестача коштів. Але водіям від цього не легше.

/Олена Рунге
Велике звернення до чиновників, від яких залежить стан наших жахливих доріг, прохання: зверніть, будь-ласка, на нас увагу! Добре, що зробили центр міста, вулиці Калініна, Степового Фронту, але в'їзд до Полтави і виїзд – це обличчя нашого міста/

Стрічка новин