«Летючим голандцем» називають на Вороніна пільговий автобус, який пустили напередодні виборів

«Летючим голандцем» називають на Вороніна пільговий автобус, який пустили напередодні виборів. За словами людей, вони давно чекали відновлення роботи програми «Місто без околиць», щоб вирішити проблему з транспортом, кілька років поспіль писали листи до мерії, але даремно. Нині ж радіють, що їх прохання нарешті почули, та чи надовго? Подробиці – у сюжеті. 

Свого часу в рамках програми «Місто без околиць» Андрій Матковський запустив більше 20 пільгових автобусних маршрутів, які працювали у віддалених куточках Полтави. Зі зміною влади більшість з них припинила свою роботу, наприклад, у селищі Вороніна. Кілька років мешканці селища скаржилися на проблеми з транспортом, і за два тижні до другого туру виборів міського голови їх нарешті почули: знову пустили пільговий рейс «Критий ринок – Вороніна».

/Людмила Ільченко, громадська активістка с.Вороніна
Оце переписка з міським головою, я 2 роки шукала його по коридорах міської ради, не могла потрапити до нього на прийом. І сьогодні він пустив «Місто без околиць», але ми прекрасно розуміємо, що цей автобус, як «Летючий голандець», через 2 тижні після виборів, якщо прийде О.Мамай, цього автобусу не буде/

Чи знають на Вороніна про те, що від Критого ринку до них знову їздить пільговий автобус, дізнавалися у місцевих мешканців.

/Клавдія Трофименко, мешканка с.Вороніна
- Та оце ж я хліб брала і почула, що «Місто без околиць» ходить.
- Коли останнього разу ходили ці автобуси, пам'ятаєте?
- Не пам'ятаю, давно, років 4-5 тому/

/Юлія, мешканка с.Вороніна
Це сьогодні пустили перший рейс, а чи буде він довго ходити – хто знає? Ми здивовані, що він пішов!/

Для людей головне – щоб автобус курсував стабільно, згідно з графіком. Адже приватний перевізник, який обслуговує їх, скаржаться, працює, як йому заманеться. Інколи замість 30 хвилин доводиться чекати транспорту годину.

Стрічка новин