Застрелив дружину, а потім пустив кулю і собі в голову

Застрелив дружину, а потім пустив кулю і собі в голову. Такі ймовірні обставини трагедії, що трапилася у Карлівському районі Полтавщини. В одному з будинків села Попівки правоохоронці виявили тіла чоловіка та жінки без ознак життя.

До чергової частини Карлівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 52-річного мешканця Карлівщини. Чоловік розповів, що виявив у будинку тіла своїх загиблих батьків.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Туди одразу виїхала слідчо-оперативна група і криміналісти. У ході огяду домоволодіння одного із сіл Карлівського району Полтавської області було встановлено, що дійсно там два трупи з вогнепальними пораненнями, і поряд із ними лежить гвинтівка, з якої, ймовірно, і були зроблені ці постріли/

Причини та обставини загибелі цих двох людей нині з'ясовує слідчо-оперативна група.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
За попередніми даними, встановлено, що вказаний чоловік, громадянин пішов із сім'ї. і довгий час жив в іншій родині. Потім він повернувся додому, до колишньої дружини, взяв гвинтівку, яка була на нього зареєстрована, і здійснив постріли в дружину і в себе/

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Стрічка новин