За яким графіком працює керівництво Полтави, перевіряв громадський діяч Сергій Чередніченко

О котрій годині починається робочий день міської ради, у перший день тижня перевіряв громадський діяч Сергій Чередніченко. Останній стверджує: більше півроку Полтава залишена напризволяще з боку її керівництва. Чи всі заступники та власне сам очільник міста сьогодні зранку були на своєму робочому місці, дивіться у наступному сюжеті.

Ранок понеділка. Для всіх полтавців сьогодні розпочинається черговий робочий тиждень. Аби перевірити, наскілько сумлінно керівництво міста виконує свої обов'язки, зокрема у частині звичайного відвідання роботи, у приміщення міської ради навідався громадський діяч Сергій Чередніченко. Обійшовши кабінети будівлі, робить невтішні висновки.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Восьма година 11 хвилин – на робочому місці в міськвиконкомі немає жодного керівника міста. Олександр Федорович Мамай знаходиться у відпустці, його заступник Вячеслав Васильович Стеценко взагалі відсутній кілька тижнів. У невідомому напрямку людина зникла. Кропивка Юрій Іванович, як нам повідомив його секретар, знаходиться на постійних виїздах по місту, він робить моніторинг міста/

Чи дійсно заступники та керівник міста перебувають у справах на території Полтави, Сергієві Чередніченку перевірити не вдалося. Проте, говорить, вже той факт, що на початку робочого тижня їхні кабінети порожніють, має викликати занепокоєння у полтавців.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Вже півроку місто знаходиться в ситуації повного бездіяння. Не проводяться зранку наради, наради з директорами комунальних підприємств. Місто живе своїм життям. Ми з вами знаходимося в місті, яке абсолютно некероване/

Сергій Чередніченко вважає: відповідальність та дисциплінованість – основні риси характеру будь-яких керівників, особливого тих, яким полтавці довіряють майбутнє свого міста.

Стрічка новин