Усе натуральне – у Ляльковому театрі презентували еко-виставу

Солом'яні іграшки, живий спів та народні інструменти – еко-виставу презентували у Ляльковому театрі. Показ відбувся просто у фойє. Театрали кажуть, що за гарної погоди її можна ставити будь-де. Що таке еко-вистава – далі в сюжеті. 

Тут усе натуральне – від найменшої іграшки до музичного супроводу. Тільки дерево, солома та сіно – ним набиті навіть подушки, на яких замість крісел розмістили глядача. Народні музичні інструменти та живий вокал. Виставу «Дерево казок» у Полтаві поставили кияни.

/Віктор Козуб, головний художник Полтавського лялькового театру
Режисер цього спектаклю – Марина Назаренко із Київського університету імені Карпенка-Карого, художник – Ольга Філончук, теж із Києва, дуже цікава вистава, вона незвичайна. Такого ще не було/

Режисер розповіла, що Полтава – перше і поки єдине місто, із яким вона поділилася еко-виставою. Придумали її, експериментуючи разом зі студентами університету імені Карпенка-Карого, де Марина Назаренко – викладач.

/Марина Назаренко, режисер
«Дерево казок» – це вуличний перфоменс, ми зрозуміли, що виставу можна робити будь-де, у нас біля університету є чудове дерево, яке нас надихнуло, і експериментували саме з українським фольклором. Для найменших – казочки, віршики, забавлянки/

Елементарні народні казки тут розповіли по-новому: «Козу-дерезу», «Курочку Рябу» та «Колобка».

Прем’єру презентували просто у фойє. У театрі кажуть, що цю виставу не бояться показати на вулиці за сприятливої погоди. Акторська гра тут максимально наближена до гри вуличних акторів.

Хай казки були для найменших, у такій інтерпретації вони сподобалися глядачу.

/Бліц
Цікаво дуже батькам подивитися, актори взагалі молодці, гра чудова, весело, пізнавально/

Стрічка новин