По вулиці 23 Вересня сьогодні пиляли дерева

Полтавці не дали комунальникам завершити розпочате – зрубати берізки біля їхнього будинку. Фахівці підприємства «Декоративні культури» виконували замовлення підприємця, який вирішив зробити стоянку біля свого магазину. Дерева заважали планам, тож їх вирішили спиляти. Подробиці – у сюжеті Марини Мольки.  

Мешканці п'ятиповерхівки, що по вулиці 23 вересня, 11, помітили, як пиляють дерева біля їхнього будинку. «Що коїться?» – люди запитали безпосередньо у виконавців робіт, і були обурені почутим.

/Валерій Щербина, мешканець будинку по вул. 23 Вересня,11
- Вони нам сказали, що мають документи, але коли ми почали їх притискати, вони швидко завантажили це все...
- І втікать!/

/Любов Щербина, мешканка будинку по вул. 23 Вересня,11
- Якби ви бачили, як це робилось, це ж за кілька секунд...
- Бандитським методом!/

/Людмила Свинаренко, мешканка будинку по вул. 23 Вересня,11
Вони кажуть: «От вони старі!» Хоча б одне старе дерево вони мені показали!/

/Наталія Пивовар, мешканка будинку по вул. 23 Вересня,11
У нас у дворі сухі дерева, їх ніхто не пиляє, вони сухі стоять, дітям на голови падають, а вони ці пиляють/

Берізки, як виявилося, почали пиляти на замовлення підприємця, магазин якого згодом має відкритися на першому поверсі будинку. Фахівці комунального підприємства «Декоративні культури», яке займається видаленням дерев, пояснюють: щоб отримати відповідний дозвіл, потрібно звернутися до управління житлово-комунального господарства, приватної території це не стосується.

/Олексій Харченко, директор КП «Декоративні культури»
В межах будівництва, якщо не помиляюсь, знаходилось 3 живих дерева. Замовник, згідно з діючим законодавством, сплатив відповідну суму, компенсацію за нанесення збитків, взяв на себе зобов'язання провести благоустрій території після завершення робіт, посадити нові насадження. Він отримав всі дозвільні документи і звернувся до нас, як до виконавців, для проведення цих робіт/

Кілька берізок комунальники таки спиляли, завершити розпочате завадили мешканці. Але оскільки необхідні документи у замовника є, схоже, людям доведеться поступитися. Полтавців найбільше обурює те, що їхньою думкою ніхто не поцікавився.

Стрічка новин