Понад 230 заяв про правопорушення, 8 кримінальних проваджень, 10 адміністративних протоколів

Понад 230 заяв про правопорушення, 8 кримінальних проваджень, 10 адміністративних протоколів. Таку статистику принесли у нашу область місцеві вибори. І це при тому, що понад 100 звернень громадян ще перебувають на етапі розгляду у правоохоронців. Та вони, за їх же твердженням, вже готові до другого туру, який з високою ймовірністю відбудеться і у Полтаві 15 листопада.

Від 3 до 20 хвилин – тривалість очікування міліції у день виборів. Загалом же до правоохоронців області звернулися громадяни з 233 заявами про порушення. Та вчора додалося ще 2. Одна з них стосується вже 2 туру перегонів за мерське крісло, який, вочевидь, відбудеться у Полтаві.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ ГУ МВС України в Полтавській обл.
Вчора у нас з'явилася перша тривожна заява про те, що починають агітувати у державній установі за того чи іншого кандидата. Ще раз підкреслюю – не робіть цього, тому що буде безальтернативне покарання/

Така ситуація склалася в одному з навчальних закладів нашої області. У разі затримання порушників їм загрожує кримінальна відповідальність. Та деталі перевірки поки не розголошують. Що ж до гучних заяв про підкупи і фальсифікації, які звучали у пресі, говорить Юрій Сулаєв, то у день волевиявлення громадян жоден з кандидатів офіційно не звернувся до правоохоронців. Загалом, місцеві вибори пройшли досить спокійно. Цьому зарадили попереджувальні заходи.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ ГУ МВС України в Полтавській обл.
Велика активність і велика інформованість з боку громадян дала можливість зробити серйозну превентивну роботу, і люди, які, можливо, збиралися робити якісь правопорушення від підкупу до фальсифікації, побачивши роботу як активістів, так і правоохоронців, відмовлялися від своїх намірів, скоріш за все, тому що не було зафіксовано жодного факту підкупу виборців (отримання коштів чи благ) у день волевиявлення громадян/

До повної передачі результатів місцевих виборів Центральній виборчій комісії правоохоронці Полтавщини працюватимуть у посиленому режимі.

Стрічка новин