Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери

Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть працівники соціальної сфери. Це вони допомагають одиноким непрацездатним громадянам та людям з обмеженими можливостями. Сьогодні, наприклад, у Київському районі соціальні працівники наводили лад на подвір'ї 93-річної Ганни Лифар. Швидка соціальна допомога вдома – одна із послуг, яку отримують полтавці. З подробицями – Марина Молька.

14 листопада полтавці Ганні Лифар виповниться 94 роки. У пенсіонерки немає близьких рідних, єдині її помічники – соціальні працівники.

/Ганна Лифар
Прийде, все зробить, пипилесосить, пил витре, бо я вже не можу, у мене руки дерев'яні, я іноді вишиваю, і голка падає/

А вишиває Ганна Григорівна по 5-6 годин на день, не зважаючи на вік, має гарний зір. Рукоділля – її віддушина, голку з рук не випускає з 7 років. Свої роботи часто дарує, є вони і закордоном.

/Ганна Лифар
Мама вчила нас не гуляти, як зараз: «Сиди ший, вишивай!»/

Доки пенсіонерка вишиває, на її подвір'ї кипить робота. Тут працюють представники територіального центру соціального обслуговування Київського району: фарбують фасад будинку, прибирають в саду.

/Тетяна Дубинка, заступник директора територіального центру соц.обслуговування Київського району
До нас приєдналися волонтери ПТУ №23, це учні з вадами слуху інклюзивних груп навчання, вони також є нашими відвідувачами, приймають участь в організації і проведенні наших заходів, отримують послуги в приміщенні терцентру, а сьогодні допомагають іншим відвідувачам отримувати ці послуги/

Соціальний працівник Валентина Шушваль обслуговує вдома 12 полтавців. До кожного приходить щонайменше двічі на тиждень.

/Валентина Шушваль, працівник територіального центру соц.обслуговування Київського району
Взагалі, в нашому центрі всі люди чуйні, бо хто не може так працювати, той звільняється/

У неділю соціальні працівники відзначатимуть своє професійне свято, тож як завжди, отримають багато привітань від своїх підопічних.

Стрічка новин