В Полтаві більше двох десятків дітей були травмовані

В Полтаві більше двох десятків дітей були травмовані. Це кількість неповнолітніх, які постраждали за дев'ять місяців у дорожньо-транспортних пригодах. Зараз тривають осінні канікули, відтак частина дітей знаходиться без нагляду дорослих. У зв'язку з цим Державтоінспекція нагадує водіям про цю категорію учасників дорожнього руху.

З понеділка в школах розпочалися канікули. Відтак близько 27 тисяч дітей поки що не ходять на уроки. Частина з них проводить дозвілля на свіжому повітрі. Часто – без нагляду дорослих. Інколи такі розваги можуть призвести до трагічних наслідків, говорить начальник ДАІ Полтави Олександр Крайник. Лише за 9 місяців за участю дітей сталося 26 ДТП. В них 21 дитина отримала тілесні ушкодження. Під час осінніх канікул, констатують в ДАІ, кількість подібних аварій зменшується. Натомість взимку статистика зростає.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
В зимовий період вона збільшилася. На даний час вона зменшилася. Чому збільшилася в зимовий період? Були довші канікули. Тобто діти довше були без нагляду дорослих. Батьки пішли на роботу, і школа їх не прийняла/

Неочікувано вибігають на дорогу та виїжджають на велосипедах на проїзну частину. Ці правила найчастіше і порушують діти. Плюс страждають, коли є пасажирами автомобілів, які потрапляють в ДТП. Відтак інспектори ДАІ нагадують водіям про те, яких правил необхідно дотримуватися в першу чергу, щоб не спровокувати трагедію.

/Олександр Передерій, інспектор ДПС ДАІ м.Полтава
Особливу увагу необхідно звертати на швидкість, на швидкість руху, а також на дорожні знаки, розмітку, пішоходні переходи. Часто діти можуть вибігати на дорогу, щоб водії були уважніші, почалися канікули в шкільних закладах/

На Полтавщині з початку року зафіксовано 89 ДТП за участю неповнолітніх. В них 2 дитини загинуло та 99 травмовано.

Стрічка новин