У Полтаві презентували продовження першого українського технотрилеру

У Полтаві презентували продовження першого українського технотрилеру. До нашого міста розповісти про свою нову книгу із трилогії «Бот» приїхав сам автор – Макс Кідрук. У ній знайомі із першої частини герої потрапляють у вир нових пригод та вирушають на порятунок людей в еквадорському місті Ґуаякіль. Із презентації книги – матеріал нашої знімальної групи.

Макс Кідрук – завжди бажаний гість у Полтаві. На нього та його нові книги тут чекають з великим нетерпінням. Це вже третій літературник, який із цим українським письменником влаштовують молоді полтавські поети із незалежного мистецького об'єднання «Magnum Opus».

/Роман Коржик, член НМО «Magnum Opus»
Я особисто познайомився з Максимом, здається, 4 роки тому, коли він приїздив до Полтави презентувати свій перший технотрилер «Бот». І з того часу Макс регулярно приїздить до Полтави презентувати нові книги. Після «Боту» він приїздив з книгою «Твердиня», далі була «Жорстоке небо»/

Цього дня до Полтави Макс Кідрук приїхав із «Ґуаякільським парадоксом» – другою частиною трилогії «Бот». Ця книга, говорить автор, стала органічним продовженням попередньої.

/Макс Кідрук, український письменник
Я не написав другий «Бот», тому що перший став надзвичайно популярним, просто побачив ту історію, історію, яку я виклав у другій книзі, у сиквелі, ще тоді, коли писав першу. І коли ця ідея з'явилася, я кілька днів переварював у голові, прокручував. Я зрозумів, що вона вартує того, щоб вона була видана окремо/

«Бот» – це перший український технотрилер. До появи книги Макса Кідрука до цього жанру сучасні автори не зверталися, попри те, що він є надзвичайно популярним у світі.

/Роман Коржик, член НМО «Magnum Opus»
Це жанр літератури, який розкриває сутність технічного прогресу, і те, що цей технічний прогрес з однієї сторони корисний, а з іншої – може бути небезпечним, бо деякі аспекти є невивченими, людський мозок не здатен ці аспекти осягнути, і тому він може бути небезпечним/

Герої Кідрука постійно опиняються в різних екзотичних куточках світу. Сам письменник також не сидить на місці. На його рахунку – 39 відвіданих країн. Тому, каже, увесь колорит, природу, оточення, про яке пише, він бачив на власні очі.

/Макс Кідрук, український письменник
Іноді ти зупиняєшся в якомусь хостелі в Перу, Чилі, Еквадорі. Побачив прикольного чувака. Ти починаєш за ним спостерігати, ти розумієш, що він рельєфний, об'ємний, і це можна ввести в книгу, і це сподобається читачам/

У які ще країни закине автор своїх персонажів в наступниій книзі, поки що невідомо. Утім ясно одне – продовженню історії про київського програміста Тимура – бути. Однак прихильникам книг Макса Кідрука доведеться почекати. Автор збирається розпочинати роботу над заключною частиною трилогії не раніше ніж у 2020 році.

Стрічка новин