Маленькі полтавці відзначили День анімації

Маленькі полтавці відзначили День анімації. В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді дітям розповіли, як народжуються мультфільми, показали ретро-техніку, а також продемонстрували фрагменти із улюблених українських мультиплікаційних стрічок. День анімації разом з ними відзначали і наші кореспонденти.

Появі мультиплікації людство завдячує цьому винаходу. Так званий «оптичний театр» у 1892 році вигадав Еміль Рейно. Окрім нього, на другому поверсі ОЦЕВУМу презентують й інші зразки ретро-техніки. Цю виставку тут влаштували до Всесвітнього дня анімації та мультиплікації.

/Олександр Рець, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМ
В рамках виховного заходу, який ми підготували для вихованців нашого центру та обласних центрів дитячої творчості, ми його назвали «Історію вивчаємо по кадрах кіноплівки», де дітям розкажуть, які були перші кроки в анімації, продемостровано досить багато екземплярів для багатьох дітей, які вперше це побачать і, на жаль, востаннє, тому що це досить таки історія/

В актовій залі – малеча різного віку. Дивитися мультики, кажуть, вони люблять усі.

/Юлія Охріменко, культорганізатор ОЦЕВУМ
Запрошено багато обласних організацій. Тобто діти будуть і з туристів, і з екологів, буде багато дітей, людей. Також у нас є гості з області/

У сучасних дітей – сучасні вподобання у виборі мультиків.

/Бліци
- Мені подобається «Маша і Ведмідь», і ще подобається «Хатка на курячих ніжках».
- Подобається «Таяки Маквін», «Лунтік» і ще щось.
- Мені подобаються мультики «Ніндзяго» і «Вінкс».
- Мені – «Принцеси» і «Смішарики».
- Подобаються «Тачки Маквін», «Лунтік», «Фіксіки» і «Губка Боб».
- Мені подобаються «Лунтік», «Фіксіки», «Маша і Ведмідь»/

Не обійшлося на вечорі і без перегляду мультфільмів, які вже давно стали українською класикою: «Про козаків», «Жив-був пес», «Як Петрик П'яточкін слоників рахував».

Стрічка новин