Полтавські правоохоронці затримали серійного крадія

Полтавські правоохоронці затримали серійного крадія. Допомогли у цьому камери відеоспостереження, на будинку, куди зловмисник проник, аби поживитися чужим добром. Як виявилося, на рахунку затриманого – ще близько десятка подібних злочинів, які він скоїв за останні чотири місяці.

Міліція затримала чоловіка, який протягом останніх місяців скоював крадіжки з будинків та приватних домогосподарств Полтави. Одне із останніх проникнень на чужу територію закінчилося для нього плачевним результатом. Камери спостереження на будинку не дали зловмиснику зникнути безслідно.

/затриманий
Зайшов у двір, під навісом висів телевізор «Самсунг». Я заліз, його зняв. Подивився, походив по двору, як люди живуть і чого вони досягли. Виліз із двору, забрав телевізор. Не те, щоб у мене було прагнення саме цей будинок... Це випадково/

Цей будинок став не єдиним, куди чоловік незаконно проникнув після звільнення з місць позбавлення волі. За інформацією правоохоронців, на його рахунку за останні 4 місяці – щонайменше 10 крадіжок у Полтаві. Та й взагалі затриманий має великий послужний список порушення закону у такий спосіб.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу м.Полтави
Вперше за скоєння крадіжки він потрапив до в'язниці у 15 років. Після цього ще 10 разів притягувався до кримінальної відповідальності. 7 разів із них відповідальність була пов'язана з позбавленням волі. Загалом із 38 років свого життя він провів 15 за гратами/

Нині, ймовірно, на нього знову очікує термін ув'язнення. Згідно з частиною другою статті 185 Кримінального кодексу України, провести за гратами він може до 5 років.

Стрічка новин