Цьогоріч відремонтовані дороги необхідно ремонтувати вже по третьому колу

Цьогоріч відремонтовані дороги необхідно ремонтувати вже по третьому колу. Так вважає громадський діяч Сергій Чередніченко. Він сам водій, і кожного дня стає свідком неякісного асфальтного покриття нашого міста. Особливо його вражає те, що за такого «господарника», як Олександр Мамай, продовжують голосувати на виборах.

2 місяці тому вся Полтава стала свідком того, як щойно відремонтовану дорогу знову ремонтували комунальники. Та для них перехрестя вулиць Пушкіна і Сінної виявилося втретє нещасливим – на тому ж місці необхідно знову засипати яму. На думку Сергія Чередніченка, така низька якість доріг викликана поспіхом команди Олександра Мамая. Натомість, варто було зробити лише на один етап більше.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Забетонувати подушку (площадку) перед тим, як класти асфальт, адже зрозуміло, що біля 2 люків, колодців буде просідання грунту. Що і відбувається на сьогоднішній день. Тобто, ми робимо тільки поверхню безвідповідально, списуємо бюджетні кошти, а потім приходимо, і змушені переробляти те, що вже відремонтовано/

Аналогічна ситуація склалася і на перехресті біля пам'ятника Зигіну. Посеред вулиці з новеньким покриттям ще 2 тижні тому знаходилася яма. Зараз же місце перерито комунальниками, огорожено стрічкою та поруч лежить дорожній знак. Сергій Чередніченко говорить, що, враховуючи таку роботу чинного мера Олександра Мамая, не знає, як за нього могли проголосувати вдруге.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Як можна голосувати за це? Місяць тому ми зробили дорогу, місяць тому ми витратили мільйони коштів, і воно вже знову все розрито, знову все ремонтується, знову багнюка, знову безвідповідальність міської команди Мамая, і знову люди голосують за Мамая. Це жах. Шановні полтавці, я вас прошу, виважено підходьте до виборів міського голови, адже це – наше життя, це життя міста/

Стрічка новин