До кінця 2015 в Україні має відбутися повне перезавантаження органів юстиції

До кінця 2015 в Україні має відбутися повне перезавантаження органів юстиції. Окрім прогресивних ініціатив, які вже впровадили упродовж року, необхідно оновити і кадровий потенціал. Саме тому сьогодні на Полтавщині розпочався конкурс на заміщення вакантних посад. Проходив він під головуванням заступниці Міністра юстиції Оксани Іванченко.

Реформування органів юстиції в Україні триває з початку 2015. Не виключенням стала і Полтавщина. Сьогодні розпочався третій етап цього процесу – кадрові зміни. Для цього організували конкурс на заміщення вакантних посад. У ньому взяв участь і Дмитро. 22-річний хлопець з Шишак цього року тільки закінчив виш, та вже готовий робити країну кращою. Особливі надії покладає на органи юстиції.

/Дмитро Мурашко, проходить конкурс
Зараз цей орган реформується, відбувається нова кадрова політика, набирають молодих спеціалістів, готових реформувати нашу державу, йти до встановлення сильної, європейської держави, і я хочу підтримати у цьому Міністерство юстиції/

Підтримати претендентів приїхала і заступниця Міністра юстиції України Оксана Іванченко. Вона у цьому приміщенні і слідкувала за складанням іспитів та проводила співбесіду. На жаль, говорить, поки спеціалісти не прагнуть обіймати посади в структурі, яку вона представляє.

/Оксана Іванченко, заступниця Міністра юстиції України
Поки що ми не спостерігаємо значного припливу претендентів. Утім, ми працюємо над тим, аби заохочувати молодь, молодих юристів, правників, громадських діячів, аби вони активно долучалися до юстиції. На жаль, ми не можемо запропонувати достойну зарплатню/

Однак, досвідчені працівники гарантують, що робота буде цікавою і дозволить набратися досвіду. Для цього вже існує гарна основа.

/Оксана Іванченко, заступниця Міністра юстиції України
Ми запровадили отримання свідоцтв у пологових будинках. Ми йдемо назустріч кожному нашому громадянину, тим паче, нашим молодим матусям, і намагаємося забезпечити для них комфортне і зручне отримання адміністративної послуги. Те саме стосується і реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації бізнесу/

Уже в 2016 обіцяють реформувати і державну пенітенціарну службу. Таких змін, говорить Оксана Іванченко, наша країна часів незалежності ще не бачила.

Стрічка новин