Хотів віддати борги, а тепер може отримати термін ув'язнення

Хотів віддати борги, а тепер може отримати термін ув'язнення. 34-річний полтавець викрав у перехожого сумку та намагався втекти, проте у справу втрутилися працівники патрульної служби міліції. Подробиці події – далі у випуску.

Неприємний інцидент для Андрія Малюги трапився на зупинці «5 школа». В очікуванні автобуса чоловік залишився без своєї сумки.

/Андрій Малюга, потерпілий
Сидів, ззаду хтось підбіг, вихопив в мене сумку з плеча (висіла на правому плечі), і став тікати/

Наздогнати кривдника самотужки чоловік не зміг. Допомогли співробітники патрульної служби міліції, які якраз в цей момент проїжджали повз.

/Олександр Сагайдачний, інспектор батальйону патрульної служби міліції
Ми зупинили автомобіль та направилися переслідувати пішки громадянина даного. Після чого ми його затримали та викликали слідчо-оперативну групу для подальшого розбирання по справі/

Грабіжником виявився 34-річний полтавець, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Під час спілкування зі слідчим він повідомив, що за декілька годин до події посварився зі своєю співмешканкою через нестачу коштів. І таким чином хотів «підзаробити».

/затриманий
Немає роботи у мене, і борги в мене є. В аварію потрапив місяців вісім тому, взяв гроші в борг, і до сих пір не можу віддати/

Нині замість того, аби на декількасот гривень поповнити сімейний бюджет, чоловік отримав можливість потрапити за грати на термін до чотирьох років.

Стрічка новин