В Україні явка виборців становила 46,6%

В Україні явка виборців становила 46,6%, передає сайт ЦВК. Полтавщина наблизилася до 50-ти відсоткового бар'єру. Свідомими виявилося 49,31% громадян. Найкраще голосували в Чорнухинському та Семенівському районах. Поряд з цим фіксували і ряд порушень. Про них вчора ввечері журналістам повідомив перший заступник губернатора Андрій Пісоцький.

Одразу по закриттю виборчих дільниць перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький зібрав прес-конференцію, аби прозвітувати перед журналістами, як пройшов день виборів. Протягом неділі з початку безпосереднього голосування до полтавських правоохоронців, говорить, надійшло майже 100 повідомлень про різноманітні порушення. У більшості звернення стосувалися наявності агітаційних матеріалів, конфліктів, які виникали між членами комісій та виборцями, скупченням підозрілих людей та можливим підкупом виборців. Були серед цього і провокації.

/Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
СМС-повідомлення надходили членам комісії, їх залякували, їм погрожували. Кандидатів блокували машинами. Просто перегороджували дорогою, виходять хлопці і не дають нікуди рухатися/

В Україні явка на місцевих виборах склала 46,6%. На Полтавщині проголосувати прийшло 49,31%. Найбільш активними були мешканці Чорнухинського, Семенівського, Оржицького та Гадяцького районів.

/Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
Ми сьогодні спілкувалися з політичними діячами, то казали, що на останніх місцевих виборах в європейських містах була явка 25 і 30%. Тобто, місцеві вибори менш цікаві для населення/

Найменше людей на виборчих дільницях з'явилося у Миргородській, Лубенській, Гадяцькій міській радах та у Полтавській районній раді.

Стрічка новин