Керівника «Полтавафарм» намагаються обрати без участі його працівників

16 жовтня у газеті «Зоря Полтавщини» було опубліковано оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора обласного комунального підприємства «Полтавафарм». На думку працівників останнього, зміст оголошення містить неправомірні, дискримінаційні умови, не відповідає статуту підприємства та нормам чинного законодавства. З подробицями – Марина Молька.

«Полтавафарм» – комунальне підприємство, яке упродовж багатьох років очолювала Наталія Стецюк. Після оприлюднення результатів державного фінансового аудиту, що вказували на низку порушень, зокрема, невиконання деяких умов контракту, директорка звільнилася. Нині працівники побоюються, що підприємство приватизують. А отже, не буде соціальних проектів, пільгових рецептів та мережі аптек у сільській місцевості.

/Сергій Горбань, в.о. директора ПОКП «Полтавафарм»
Звичайно, є побоювання у колективу, бо за 3 тижні можна довести до ручки, не потрібно навіть терміну великого/

Масла у вогонь додало те, що на «Полтавафарм» випадково і дещо запізно дізналися про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора. Відповідне оголошення, говорять, у газеті «Зоря Полтавщини» опублікували ще 16 жовтня, а вже завтра розглядатимуть кандидатів, які претендують на це місце.

/Яна Крайняй, головний бухгалтер ПОКП «Полтавафарм»
Тільки-но у нас почала стабілізуватись ситуація: здешевлюватись ліки, переглядатись угоди, стало стабільно, спокійно, ніхто не боїться сюди приїхати, звернутися, так знову виходить, що у нас нова ситуація з цим конкурсом!/

Статут підприємства, говорять на «Полтавафарм», порушується вже у самому змісті оголошення про проведення конкурсу.

/В'ячеслав Білизний, завідувач виробничою аптекою
Умовами конкурсу передбачається надання сертифікату провізора загального профілю, а до 1992-го року взагалі такий документ не був передбачений. Тобто люди, які отримали освіту до 1992 року, не могли мати цього документу, а отже, відсікається найбільш досвідчена частина фахівців, які б могли стати керівниками підприємства/

Проте, це не єдине, що викликає обурення у працівників підприємства. Згідно зі статутом, на посаду директора може призначатися особа, яка має не менш ніж 10 річний стаж роботи за спеціальністю «Організація і управління фармацією». В оголошенні ж вказано, що достатньо і 5 років за напрямом підготовки «Фармація».

/Микола Клюс, президент фармацевтичної асоціації Полтавської області
Робота за фахом, тобто за фахом «Фармація» – це може бути простий провізор, який відпускає прості лікарські засоби населенню, працювати керівником він не може!/

Такий перебіг подій, говорить виконуючий обов'язки директора Сергій Горбань, ускладнює і без того непросте становище комунального підприємства. Мережа аптек «Полтавафарм» поступово скорочується.

/Сергій Горбань, в.о. директора ПОКП «Полтавафарм»
Хотілося б більше від влади допомоги, саме від місцевої, бо коли нам у 5 разів підвищили орендну плату, а ми працюємо не в найкращих місцях, зокрема, в районних центрах, то там нам дійсно доводиться закриватись/

Занепокоєні становищем, у якому опинилися, працівники «Полтавафарм» написали листа, якого надіслали до обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту охорони здоров'я.

Стрічка новин