Центр «Метіда» відсвяткував свій перший день народження

У Полтаві Центр психологічного і соціального розвитку дітей та дорослих «Метіда» відсвяткував свій перший День народження. Річницю існування його колектив відзначив у колі своїх найближчих друзів – дітей та батьків, які відвідують центр.

Центр психологічного та соціального розвитку дітей і дорослих «Метіда» святкує. Йому виповнився рік. За цей час «Метіда» об'єднала навколо себе малечу і дорослих, які прагнуть гармонійного розвитку своїх чад. Навчання у цьому центрі, кажуть його викладачі, одночасно охоплює кілька напрямків: логічний, фізичний, психологічний, творчий розвиток дитини. У цій кімнаті, наприклад, панує творчість. Свої перші кроки у малюванні тут робить і чотирирічний Євген.

/Євген
Я хочу собачку чорну намалювати/

До «Метіди» маленького Євгена привела мама. Наталія каже: жодного разу не пошкодувала про це, адже лише за один день у цьому центрі можна багато чому навчитися.

/Наталія Пода, мати
Побачили дуже хороший центр цей, дуже відповідально колектив ставиться до своєї роботи: і танцювали, і цікаві пісні, ігрова кімната, також малювали, тут достатньо уваги приділяють дітям/

Після малювання діти починають ліпити з глини.

/Євгенія Антонова, викладач Центру психологічного та соціального розвитку дітей і дорослих «Метіда»
Ліпка, як відомо, дуже гарно розвиває дрібну моторику, дуже гарна для розвитку пальчиків. Також дітям дуже подобається ліпити різні фігурки, тим більше, ліпити з глини, потім вона висихає. Її можна або розмальовувати, або прикрасити/

На цьому уроці діти разом із викладачами ліплять ведмедиків. У 8-річного Ростислава вже готові голова та тулуб для майбутньої фігурки.

/Ростислав
- Вона недоліплена.
- А що ще потрібно?
- Ручки, ніжки, обличчя/

Цього дня у «Метіді» також презентують один із своїх майстер-класів. Цей має назву «Кавові фантазії». Сьогодні у ньому беруть участь дорослі.

/Вікторія Капльонкіна, проводить майстер-клас «Кавові фантазії»
Ми фантазуємо. Малюнки, які нам подобаються, ми втілюємо в життя за допомогою кави. Ось виходять у нас такі кавові чашки, сердечки. Це і тактильні відчуття плюс ароматерапія своєрідна/

Приходити на заняття у «Метіді», кажуть викладачі, можуть діти з самого раннього віку. Програми дитячого розвитку розраховані на малечу від 2,5 років. Вони включають: вивчення англійської мови, фітнес, основи читання та письма, хореографія, співи тощо. Плюс до цього психологічні напрямки: мульттерапія, казкотерапія, пісочна терапія, арт-терапія, колажі.

Стрічка новин