У Палаці дитячої творчості відзначили 10-річчя вокальної студії

10-річчя вокальної студії відзначили у Полтавському палаці дитячої та юнацької творчості. Нині у студії навчається більше 40 дітей, а її випускники продовжують музичну освіту у вищих навчальних закладах країни. Виступили колишні вихованці і на творчому вечорі «Пісня скликає друзів», приуроченому першому серйозному ювілею.

10 років тому вокальну студію при Палаці дитячої і юнацької творчості заснував випускник закладу Віталій Котенко. Спочатку її відвідувало 15 дітей віком від 5 до 17 років, нині ж тут – 42 вихованця.

/Тетяна Ніколенко, працівник ПДЮТ
Віталій Олексійович всі знання зібрав воєдино, з урахуванням вимог часу все опрацював, і зараз працює з цією студією/

Віталій Олексійович вважає студію своїм дітищем. Її вихованці – його гордість, як і випускники, адже багато з них продовжують розпочату справу – займаються вокалом. Частина колишніх учнів взяли участь у відзначенні маленького ювілею студії – підготували музичні подарунки, і презентували їх на творчому вечорі.

/Віталій Котенко, керівник вокальної студії ПДЮТ
У нас є кабінет, обладнаний сучасною апаратурою, є костюми, матеріально-технічна база у нас відповідає можливостям для занять, як групових, так і для сольного вокалу/

Навчання у студії відкриває дітям нові можливості.

/Ілона Свінчук, вихованка вокальної студії ПДЮТ
Я була в Болгарії, в Австрії, часто їжджу на Всеукраїнські конкурси по всій Україні/

Більшість вихованців вокальної студії планують продовжити навчання у Полтавському музичному училищі імені Лисенка та інших профільних навчальних закладах країни. Вони амбітні, старанні і вірять у власні сили.

Стрічка новин