Полтавська міська рада звільнила житлово-комунальні підприємства від сплати державного мита при поданні судових позовів на боржників по комунальних рахунках

Втім, відтепер мешканці Полтави теж матимуть можливість безкоштовно захищати свої права на якісні послуги ЖЕДів у судах.

Серед основних питань, які розглядалися на позачерговій сесії міської ради, – уточнення показників міського бюджету на 2007 рік та звільнення житлово-експлуатаційних підприємств від сплати державного мита. Міська рада вирішила уточнити розпис доходної частини бюджету міста на 2 мільйони 587 тисяч 900 гривень. Це буде зроблено за рахунок податку з доходів фізичних осіб, додаткової держбюдженої дотації на видатки на оплату праці працівникам бюджетних станов через підвищення мінімальної заробітної плати, субвенцій на ведення Держреєстру виборців та соціально-економічний розвиток. По спецфонду казну уточнено на 5 мільйонів 398 тисяч гривень. Затверджено об'єкти, які фінансуватимуться з бюджету розвитку за рахунок коштів Держсубвенції. Це, зокрема, реконструкція прилеглої території міського будинку культури та теплопункту авіаційного містечка, будівництво водогону по вулицях Артема, Енгельса, мікрорайону Огнівка, капремонт каналізаційного колектора по вулицях Коцюбинського та Сінній. Рішенням міської ради також було звільнено житлово-експлуатаційні підприємства від сплати державного мита при поданні судових позовів на боржників. Втім, міський голова Андрій Матковський наполіг на прийнятті рішення, яке захистить права мешканців міста на отримання якісних послуг від ЖЕДів.

Відтепер громадяни при наданні особистої заяви до міської ради можуть не платити держмито (а це 51 гривня) при поданні судового позову на неякісні послуги комунальників.

Стрічка новин