Андрій Матковський та Олександр Мамай – фаворити у перегонах на посаду мера

Андрій Матковський та Олександр Мамай – фаворити у перегонах на посаду Полтавського міського голови. Про це свідчать останні соціологічні опитування, проведені компанією ЕРЕНБІ ГРУП. Результати – далі у сюжеті.

Андрій Матковський та Олександр Мамай виходять у фінал виборчих перегонів за крісло Полтавського міського голови. Про це свідчать останні дослідження, оприлюднені Київською соціологічною компанією R&B Group. Опитування проводилося з 13-го по 19 жовтня поточного року, було опитано 600 респондентів, похибка не перевищує 3,5 %.
Лідер на сьогодні, за результатами досліджень, – Андрій Матковський, у нього – 24,6% голосів, в Олександра Мамая – 23,1%. Далі йде Олександр Удовіченко – у нього 13,6%, за ним – Юрій Бублик – 7,4%. Потім – Лев Жиденко – у нього 5%, замикає групу лідерів Олександр Шамота з 3,4% голосів. Далі менше 2-х відсотків – Василь Ковальчук та Валерій Тесленко, усі решта кандидати набирають сумарно 3 і 8 відсотка голосів, 16,7% респондентам було важко відповісти на запитання.
Соціологи говорять, що практично за кілька днів до дня голосування картина кардинально не зміниться, пересічні полтавці розповідають своє бачення описаної картини.

БЛІЦИ

Нагадаємо, вибори до місцевих рад пройдуть 25 жовтня. Якщо жоден з кандидатів на посаду міського голови не набере 50% плюс один голос на свою підтримку – 15 листопада пройде другий тур виборів.

Стрічка новин