Полтавські студенти – з гарячою водою у гуртожитках

Полтавські студенти – з гарячою водою у гуртожитках. В останніх, що належать аграрній академії, встановили бойлери. Допомогла в цьому команда Андрія Матковського. Як раніше студенти обходилися без них та наскільки зараз їм буде комфортніше проживати у гуртожитках – дивіться далі.

У трьох гуртожитках Полтавської державної аграрної академії з'явилися сучасні бойлери. Відтепер, радіють студенти, для них закінчиться біганина із тазами та відрами.

/Ірина Ясненко, мешкає в гуртожитку
Не було гарячої води, доводилося купатися у холодній воді, нагрівали дівчата воду, носили відрами, важко було, без бойлерів було важко/

Гарячу воду, продовжує Ірина, раніше давали лише кілька днів на тиждень, і то обмежений час. Із цією побутовою проблемою студенти звернулися до команди Андрія Матковського. Кандидат на посаду міського голови Полтави із допомогою не забарився.

/Олександр Глазов, Студентський мер Полтави, кандидат у депутати міської ради від БПП «Солідарність»
Я, як Студентський мер, і він, як кандидат в мери Полтави, створили програму комфортного життя в гуртожитках міста Полтави. І аграрна академія перша стала в списку по допомозі проживаючим у гуртожитках по забезпеченню бойлерами/

Всього закупили 5 бойлерів. Частину з них вже встановили, решта – у процесі монтажу. Роботи планують закінчити найближчими днями, аби студенти якомога скоріше могли насолоджуватися гарячою водою щодня. Її вистачить на всіх, говорить Студентський мер Полтави Олександр Глазов. Адже загальний об'єм закуплених бойлерів – 900 літрів.

/Олександр Глазов, Студентський мер Полтави, кандидат у депутати міської ради від БПП «Солідарність»
Це вистачить на студентів, протягом дня перекупатися студентам. Звісно, це не буде так, що за 2 години всі 350 чоловік зможуть перекупатися, але протягом дня буде створений графік для студентів, це набагато комфортніше, аніж 3 рази на тиждень, 2 години в день/

Це лише перший позитивний досвід Програми комфортного життя в гуртожитках Полтави від кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського. Її планують впроваджувати й в інших вищих навчальних закладах.

Стрічка новин