Полтавці змушені вранці мерзнути на зупинках, чекаючи, доки приїде тролейбус

Полтавці змушені вранці мерзнути на зупинках, чекаючи, доки приїде тролейбус. Натомість автобусів та маршруток сила-силенна, відтак, більшість з них їздить напівпорожніми. Разом з громадським діячем Сергієм Чередніченком ситуацію в транспортній галузі досліджували наші кореспонденти.

Студенти, працюючі, пенсіонери – всім зранку необхідно виїхати з дому. В умовах сьогоднішньої фінансової ситуації люди віддають перевагу економ-варіанту, їздять тролейбусами. Але зранку дочекатися рогатого особливо проблематично, оскільки курсують здебільшого автобуси та маршрутки. Громадський діяч Сергій Чередніченко переконаний: міська влада робить це свідомо та продумано.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Не вигідно міському голові купляти нові тролейбуси, адже тролейбуси – це комунальне підприємство, і з нього значно важче витягувати хабарі та відкати. Значно простіше це робити з перевізників, обклавши їх даниною, піднявши проїзд і отримуючи кожен місяць півтора мільйона «чорного доходу»/

Люди, чекаючи тролейбуса, змушені мерзнути на часто необладнаних як слід зупинках. Говорять: хотілося б, аби тролейбуси ходили регулярніше, щоб не доводилося довго чекати.

/Бліци
- Одні автобуси їздять, тролейбусів мало. Одні автобуси. А вдень так взагалі не їздять. А на Леваду - не доберешся
- Вони не роблять, тільки в кармани гроші кладуть. Куди ж воно годиться? Можливо, нова влада щось зробить?
- Години 4 в 5, напевно, коли повертаєшся з роботи. Важко. Всі повертаються, дуже багато людей
- «Вісімка» і «Трійка» - тролейбус. Дуже рідко ходять/

Крім нерегулярного графіку, тролейбусний парк має ще ряд недоліків, вважає Сергій Чередніченко. Один з них – застарілі транспортні засоби. Останній раз жовті «кільцеві» тролейбуси куплялися близько 5 років тому.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Ці тролейбуси були закладені ще в 2009 році за каденції Андрія Матковського, але куплені в 2010. З того часу ми не бачимо нових тролейбусів жодного. Ми ремонтуємо старі тролейбуси, ми відновлюємо старі тролейбуси, але нових тролейбусів ми не купляємо/

Але й нові «кільцеві» ходять через раз. За півгодини зйомки не вдалося побачити жодного сучасного тролейбусу. Їздив транспорт переважно радянського заразка.

Стрічка новин