У Галереї мистецтв відкрилася виставка малюнків

У Галереї мистецтв відкрилася виставка малюнків у рамках конкурсу від «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей». Цього року юні художники малювали планету та майбутнє своєї країни. Роботи на конкурс подали 110 учасників. 35 із них члени журі визнали переможцями та лауреатами. 

Яскраві фарби, оригінальні ідеї, не по-дитячому серйозні задуми – маленькі художники на папері зобразили власне бачення майбутнього своєї планети та країни. 110 не схожих одна на одну роботу зібрали організатори конкурсу – «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Це наші таланти, це наш залотий запас нашого міста, нашої країни, тому ми їх повинні підтримувати, і ви знаєте, це діточок якось організовує, стимулює. Дітки ходять по вулицях, не займаються чимось тим, чим вони не повиннні займатися, вони цілеспрямовано малюють, і це корисно як для дітей, так і для нас, що ми чимось можемо зайняти цих дітей/

Не лише з Полтави, а й з області цього року надходили роботи на конкурс. Вік учасників – від 6 до 17 років. Проте, кажуть організатори, показати власні малюнки також виявили бажання трирічні художники. Їхні роботи йшли поза конкурсом. А от решту малюнки оцінювало компетентне журі. Останньому, кажуть, було важко визначитися із переможцями, адже конкурс нині має високий рівень.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби
Кожен рік він все більш яскравіший, більш насичений. Діти себе проявляють яскравіше. Ви знаєте, що вже зовсім малі дітки, але такі в них дорослі роботи, їх так важко оцінити журі, що ми б всі роботи, якби можна було, включили їх і дали дітям перші, другі, треті місця, але, на жаль, тоді б це був не конкурс, тому доводиться важко відбирати/

Частину виставки розташували у залі дитячої творчості ім. Саші Путрі, іншу – розмістили у зимовому саду. Роботи тут знаходитимуться до 12 листопада. Підбивати підсумки конкурсу та нагороджувати його призерів і переможців організатори планують напередодні дня Святого Миколая.

Стрічка новин