Вони до вбиральні ходять із парасолькою та ліхтариком

Вони до вбиральні ходять із парасолькою та ліхтариком. А все через те, що зі стелі тече вода, яка потрапляє на електропроводку. Таке поєднання, непокояться мешканці одного із під'їздів по провулку Шевченка, 11, може спровокувати аварійну ситуацію.

Юлія Бортняк з сім'єю проживає на Браїлках, у будинку по провулку Шевченка,11. З початком опалювального сезону, бідкається дівчина, розпочалися суцільні проблеми. До санвузла просто неможливо зайти через воду, яка ллється зі стелі. Між 4 і 5 поверхами тріснула труба. Через це доводиться підставляти відра, каструлі та тазики, щоб не затопити сусідів знизу. Ситуація, турбується молода мама, просто катастрофічна.

/Юлія Бортняк, мешкає у будинку по пров.Шевченка, 11
Грибок скрізь може бути. У ванній вчора купалися, то в дитини повна ванна насипалася зі стелі сміття. Обвалилося. Покупаєшся, а воно на голову тобі насипеться/

Аби сходити до туалету, а він в людей спільний на декілька кімнат, необхідно з собою брати ряд додаткового причандалля. Приблизно це має ось такий вигляд, демонструє Андрій Дона.

/Андрій Дона, мешкає у будинку по пров.Шевченка, 11
Як ви бачите, тут йде електрика, ми її не вмикаємо. Ходимо з парасолькою і з ліхтариком, бо небезпечно. І руйнується стеля. Може рухнути/

З приводу усунення аварійної ситуації, розповідають місцеві, вони зверталися у ряд інстанцій. Насамперед – до балансоутримувача будинку – управлінської компанії «Ваш комфорт». Але ніяких конкретних дій не відбувалося.

/Юлія Бортняк, мешкає у будинку по пров.Шевченка, 11
Зверталися в ЖЕК. Прийшли наступного дня. Обіцяли прийти на вихідних поремонтувати. Сусіди всі чекали, в село не поїхали. Ніхто не прийшов/

Аби допомогти людям, ми в свою чергу теж зателефонували до «Вашого комфорту». Диспетчер компанії запевнила: за вихідні труби полагодили і аварійну ситуацію ліквідували.

/Світлана Порчан, диспетчер управлінської компанії «Ваш комфорт»
Шевченка, 11 вже вирішилося. Зараз скажу, якого числа. Шевченка, 11 16.10 зроблена робота. Там був порив між поверхами/

Хоча труби залатали, але наслідки від постійної вологи не змусили себе довго чекати. Грибок, поруйновані стіни та неприємний запах все ще нагадують про несвоєчасність вирішення комунальних проблем міста.

Стрічка новин