У Полтаві безвідповідально ремонтують внутрішньо дворові проїзди

У Полтаві безвідповідально ремонтують внутрішньо дворові проїзди, вважає громадський діяч Сергій Чередніченко. Займаючись полагодженням дорожнього покриття, інколи комунальники нехтують зеленими зонами. Один із таких прикладів, а саме купу асфальту на газоні, громадський діяч виявив у мікрорайоні Половки.

Ця купа асфальту з'явилася тут у суботу, каже громадський діяч Сергій Чередніченко. Того дня якраз зрізали верхній шар дорожнього покриття по вулиці Курчатова.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Я був свідком того, як висипалася ця машина. Я підійшов до головного і попросив – кажу: «Висипте це на асфальт». Але йому було все рівно, і вони висипали це на газоні, хоча я б це зробив на декілька метрів ближче. Це висипалось тут, потім це все прибралося чи заасфальтувалося, а на тому місці з часом ми б зробили гарну зелену зону, гарний газон/

Проте наразі гора асфальту височіє саме на зеленому газоні. Навіть якщо її приберуть, продовжує Сергій Чередніченко, навряд чи можна буде відновити трав'яне покриття. Це, каже громадський діяч, черговий факт безвідповідального ставлення дорожників до ремонту міждворових проїздів. Мало того, що його почали здійснювати в останні кілька місяців перед виборами, так і якість цих робіт залишає бажати кращого.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Асфальтуючи дорогу між дворами, ми чомусь забуваємо про асфальтування внутрішніх автостоянок. От дивіться, чому там автомобіль стоїть на газоні? Тому що йому реально ніде стати. І коли міський голова і депутати «Совісті України» починають щось робити, чомусь вони не думають, що це треба робити комплексно. Треба робити бордюри, треба асфальтувати внутрішньо дворові стоянки, пішохідні переходи. Тобто робити комплекс у дворі, а не робити це «тяп-ляп», і не робити це за 2-3 дні до виборів/

А між тим, каже Сергій Чередніченко, на цей ремонт з полтавського бюджету виділили чималу суму. Проте розпорядитися цими коштами правильно та відповідально міська влада так і не змогла.

Стрічка новин